cacharel underwear
TR EN RU

HAKKIMIZDA

Jean Bousquet

Cacharel, 1960'lı yılların ortalarında başlayan önlenemez yükselişiyle hem tasarımları hem de moda dünyasına getirdiği büyük yeniliklerle modada devrimini başlattı.

Bousquet, ünlü krepon bluzunu tasarladıktan 5 yıl sonra İhracat Oscar'ını kazandı. Bu büyük ödülden sonra Cacharel tüm dünyadaki mağazaların vitrinlerine taşındı. Bugün tüm dünyada şıklığın, modernizmin ve zarif giyinme sanatının bir sembolü olarak kabul edilmektedir.

İlk erkek giyimi, kadın giyimi ve çocuk giyimi koleksiyonlarını tanıttıktan ve 1969 yılında ihracat dalında Oscar aldıktan sonra, faaliyetlerini çeşitlendirme yoluna giderek parfümeri alanına (Anais Anais bugün hala dünyanın en çok satan kokularından biridir) ve kendi marka adıyla imal ettiği diğer ürünlere geçiş yaptı: göz aksesuarları, kırtasiye, mayo, iç çamaşırı.

Teknolojideki uzmanlığı, entegre üretim tesisi ve tüm Dünyaya yayılmış 1300 mağazası sayesinde Cacharel uluslararası arenada çok güçlü bir markadır. 1995 yılından bu yana Aydınlı Grubu tarafından 30 ülkede işletilmektedir. Türen Çamaşırlar 2013 yılının Aralık ayından itibaren Cacharel markasının erkek iç giyim ve pijama ürün gruplarının Türkiye'de tek yetkili lisansörü olmuştur.

HABER & DUYURULAR

  • Lorem Ipsum Is Simply Dummy Text Of The Printing And Typesetting Industry. Lorem Ipsum...
  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum...
  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum...